Caner & Kristýna | Předsvatební focení v Táboře

Předsvatební focení Canera a Kristýny bylo neplánované a plné krásných emocí. Jejich přátelská povaha mě přivedla na myšlenku pro ně tento den udělat vyjímečný a proto jsem se pár dní před svatbou spojila s Canerem a navrhla mu, zda by si nechtěli udělat výlet do Tábora, kde bychom u šálku dobrého čaje doladili detaily ohledně svatby.

Bylo to trochu troufalé, protože času do svatby moc nezbývalo a věnovat půl den na předsvatební focení může být pro někoho hodně velké zdržení.

Já v tom ale viděla mnohem více, pokud mi kývnou. Původně to mělo být pro Kristýnu celé překvapení, ale vzhledem k časovým možnostem musela vědět o co se jedná a sama se rozhonout, jak svůj čas bude investovat.

To, že máte možnost si dnes fotky prohlédnout je jasný důkaz, že řekla ano. Tábor byl zvolen z jednoho jasného důvodu a to, že je to rodné město Kristýny, kam se rádi a často společně vracejí.

I když nám úplně nevyšlo samotné překvapení z tajného výletu, stále tu bylo dost prostoru něco osobitého vymyslet.

Caner se mi v průběhu plánování přiznal, že když se s Kristýnou seznámil, psali si dopisy a dlouho už žádný nenapsal. A jak jsme společně s touto informací naložili, to už nechám, ať promluví mé fotky.

 

Your Narrative blog will appear here, click preview to see it live.
For any issues click here