Pár slov o mně

 

  • Jsem holka, co vyrostla na statku malé vsi a nikdy nepřestala věřit ve svůj velký sen a to opravdovou lásku.
  • Jsem žena, která vidí víc, než-li je vidět pouhým okem.
  • Jsem milující manželka, která je ještě mnohem víc milována.
  • Jsem milovnice dobrého jídla, která ráda prokrastinuje v kuchyni.
  • Jsem empatický člověk, který předvídá.
  • Jsem trpělivá a děti jsou pro mě rovnocenné bytosti.

  


Má práce je odrazem mé duše. Fotografování vnímám jako životní styl, který mě obohacuje v mnoha směrech. Abych vám mohla odevzdat tu nejlepší možnou práci, soustředím se na kvalitu a ne na kvantitu. Prožila jsem si syndrom vyhoření, který mi ukázal jakým směrem jít a jak být ještě lepším člověkem a fotografkou.


V roce 2018 jsem si i já prožila svou svatbu snů a provdala se za toho nejbáječnějšího muže pod sluncem. Jmenuje se Jára a když jezdím o víkendech na svatby, chystá mi ráno snídaně a balí svačiny na cestu. Asi bych nenašla lepší prezentaci mě samotné, mého životního stylu a postoje ke svatbám, než-li  je má vlastní svatba. Pokud by vás toto téma zajímalo, k nahlédnutí je celá naše svatba zde. A jako bonus přikládám i svatební video.


Vilda, Vilík, Vilíček. Kdo sleduje mou práci na Instagramu nebo Facebooku, ví, že jsem v květnu 2019 svůj dream team rozšířila o tohoto krasavce. Od prvního momentu, kdy jsem ho spatřila se mé srdce nepřestalo usmívat. Tato hromada lásky má totiž také lví podíl na výsledném efektu mé práce.


Netrvalo dlouho a já se stala maminkou holčičky jménem Johanka. Johanka se narodila v červenci 2020 a je pro mě obrovskou životní výzvou. Je to neuvěřitelně bystrá holčička, která má pochopení pro mé fotografické nadšení. Jednak tím, jak krásně sleduje objektiv a dokáže "zapózovat", tak i tím, že mi občas dovoluje se pověnovat práci, kterou mám tak moc ráda. 


Jak bych popsala svou práci? Popsala bych ji stejně jako je můj život ve skutečnosti. Mám ráda nadčasovost, která nepodléhá módním trendům. Mám ráda opravdovost, které si cením nadevše. Mám ráda emoce, protože jsou kořením života a taky mám ráda velmi dobře odvedenou práci, kterou ode mě vždy v ten daný moment dostanete.

  
Velké díky, ne jen, za fotky patří mým přátelům Daliboře a svatebním fotografům Kamilovi a Simoně, kteří nafotili tu naší svatbu. Tito lidé jsou moji velkou inspirací, jak ve fotografii, tak i v životě samotném.


error: © Marcela Bartůšková