Portfolio

Svatební fotografie

Svatba, rituál lásky nebo taky oslava lásky. Svatbou lze vyjádřit mnohé. Úcta jeden k druhému, vyznání lásky, poděkování rodičům nebo taky jeden velký mejdan s přáteli. Každý to vnímáme jinak, ale jedno máme společné. Chceme, aby to bylo nezapomenutelné.

Během svatebního dne minimálně zasahuji do průběhu, abych sebe i vás neochudila o ty vzácné momenty, na kterých nám všem tolik záleží.

Ve chvíli, kdy mi dokážete popsat svou představu a vašem svatebním dni, stávám se i já spolutvůrcem, který vám rád pomůže tento den doladit díky svým zkušenostem k dokonalosti.

 

Rodinné focení je široké téma, které může mít mnoho podob. Je několik životních milníků, které stojí za to zaznamenat a společně s fotkami na ně pak vzpomínat po zbytek života.

Párové focení, těhotenské focení, novorozenecké focení, focení s dětmi, děti s rodiči nebo prarodiči a v neposlední řadě focení s pejsky nebo jinými zvířátky. To vše spadá do kategorie rodinného focení.

Focení pro vás připravuji takovou formou, aby to pro vás byl minimálně příjemný zážitek a zkušenost.

Rodinné fotografie

Co o mě říkají mí klienti

Marcelka má otevřené nejen oči, ale i srdce. Svou práci dělá s láskou a na fotografiích je to opravdu vidět. Jsem moc ráda a nelituji toho, že jsem ji oslovila. Budu se moc ráda „vracet“.

Pavlína

Marcelka je ta nejlepší fotografka, jakou jsem kdy potkala! Seslalo mi ji do cesty samo nebe. Její fotky jsou plné emocí a citu a jsou přesně takové jaké jsem si vysnila! A není jen dokonalá fotografka ale je i úžasný, milý, krásný člověk, který se vším vyhoví, pořád se usmívá a s ničím nemá problém! Marcelka byla má nejlepší volba jakou jsem mohla zvolit! Děkujeme za vše.

Veronika & Honza

Marcelko, nemáme slov, jak Ti poděkovat za tak krásné fotky. Všechny fotky jsou nádherné a zachycující náš celý den od začátku až do konce. Naprosto jsi předčila naše očekávání, co všechno lze fotkou vyjádřit. Jsme nadšení – nejen my, ale celá naše rodina. Moooc děkujeme, že jsi fotila náš den. Jsi opravdu fotografka s velkým „F“.  U Tebe jsem si také ověřila, že fotografování je uměním.

Katka & Jirka

Marcelka je opravdu úžasná, profesionální, spolehlivá a empatická. Nejvíc oceňuji to, že se v její přítomnosti cítíte dobře a při focení vás nenutí do křečovitých nebo příliš nastylovaných póz. Vše plyne krásně přirozeně. Je opravdu znát, že na sobě Marcel hodně pracuje, její fotky se zdají pořád lepší a lepší, ale přitom si ponechává svůj styl. Nehledejte u ní prvoplánovou instagramovou dokonalost (což ale rozhodně neznamená, že vám to na fotkách nebude slušet a že si dodané fotky na Instagram nebudete chtít dát), ale příběh a emoce – a to je přesně to “ONO”. Za rozumnou částku dostanete opravdu kvalitu a krásnou vzpomínku k nezaplacení. Velmi doporučuji.

Kristýna & Petr

Ani slovy nejdou popsat dojmy a pocity z fotek, které jsme akorát dostaly od Marcelky. Přesně Tebe jsem Marcel hledala a našla. Fotografka s velkým F. Pokud někdo nemá rád strojené a stylizované focení a má rád smysl pro detail a cit, tak Marcelka je ta pravá. Šestinedelí není procházka růžovou zahradou a focení našeho prcka jsem si moc nedokázala představit. Stres, nervozita, aby neplakal atd… nakonec už jen z komunikace před focením s Marcelkou veškerý stres odpadl. Moc se těším na další focení s tou NEJ

Markéta

S Marcelou jsme spolupracovaly hned při třech příležitostech a musím vyzvednout její trpělivost, nápaditost a zároveň respektování přirozenosti. Na jejích fotkách je tohle všechno vidět a výsledek je umělecký i civilní zároveň. Dívat se na její dílo se jen tak neomrzí.

Katka

Znáte ten pocit, když potkáte někoho poprvé v životě, ale připadá vám se znáte už léta? Přesně takhle to bylo s Marcelou. Úplnou náhodou jsem odpověděla na její příspěvek na Facebooku a bylo…
Když jsme letos na poslední chvíli a jaksi „v letu“ začali plánovat svatbu, v jedné jediné věci jsme měli jasno. Fotit bude Marcela. Naštěstí (pro nás) sešlo z jiné svatby a Marcel měla jednu srpnovou sobotu volnou! Jenže ejhle, matrika ten den neoddávala. Vzhledem k tomu, že si na formality moc nepotrpíme, odbyli jsme nakonec obřad během deseti minut v pracovní den a těšili se na sobotní oslavu. Bylo to to nejlepší rozhodnutí!
Fotky z naší svatby jsem viděla snad stokrát a pokaždé v nich nacházím něco nového…. Ty emoce ve tvářích rodiny a přátel… Tolik lásky, radosti, veselí, nervozity, dojetí, pohybu… Nikdy bych nevěřila, co se vejde do jednoho obrázku…
Marcelko, ještě jednou (a ne naposled) Ti děkujeme, že si v tom byla s námi, a že si tento den díky tvé jemné práci, skvělému oku a nenucenému přístupu, budeme moci připomínat znovu a znovu… Už dlouho je jasné, že nebudeš chybět u žádné významné události v naší rodině. Těšíme se na další!

Kristýna & Caner

Úžasně profesionální výkon, skvělý přístup i pro náročnou klientelu, jakou byla naše velká rodina. Moc za to děkujeme a velmi velmi doporučujeme.

Barbora

error: © Marcela Bartůšková